سبد خرید

سیستم کنترل هوشمند خودرو در نمایشگاه ربع رشیدی رونمایی شدسیستم کنترل هوشمند خودرو در نمایشگاه ربع رشیدی رونمایی شد

به گزارش اخبار خودرو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محصول جدید شرکت (مپجا) که با حضور استاندار آذربایجان شرقی رونمایی شد، با بهره گیری از سیستم هوشمند هدایت و کنترل از راه دور خودرو از پیام کوتاه و بلوتوث اجرا می شود.

محصول تولید شده در این شرکت که تنها در انحصار چند شرکت خودرو ساز مطرح دنیا از جمله مرسدس بنز است، نهایی بوده و مدیران آن با هدف جذب سرمایه گذار برای تولید انبوه و تجاری سازی در نمایشگاه ربع رشیدی حضور دارند.

پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی شروع بکار کرد. این نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۴ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برپا می باشد.

تجاری‌سازی فناوری، زون بندی تخصصی، حضور مشتریان فناوری، صنعت‌گران و سرمایه‌گذاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی، راه‌اندازی تورهای سرمایه‌گذاری به عنوان متقاضیان فناوری، ارزش‌گذاری به عناصر اجرایی و اقتصادی در داوری و ارزیابی طرح‌ها، حضور صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سازمان‌های حمایتی، حضور تشکل‌های تولیدی و دستگاه‌های اجرایی برای معرفی نیازهای فناوران از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این نمایشگاه و جشنواره است.

این نمایشگاه در سه سطح ایده و تحقیق، توسعه و تجاری‌سازی فناوری و فروش و توسعه بازار برگزار می‌شود. تعدادی از حامیان این نمایشگاه توسعه‌گران نرم افزار آذربایجان، منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان آذربایجان شرقی، نمایشگاه بین‌المللی تبریز، استانداری آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی هستند.