سبد خرید

سخن مدیرعامل


شرکت موفق شرکتی است که با دقت و تیزبینی نیاز های مشتریان خود را بشناسد و در راستای تامین نیاز مشتریان و رضایتمندی آنان تلاش کند. بی شک منافع شرکت در گرو منافع مشتریان است و خانواده جی تی اس به همین منظور با تمام نیرو در جهت رضایتمندی مشتریان، با عرضه قطعات با کیفیت و مرغوب و همگام با تکنولوژی قدم بر می دارد.
ویژگی ، تفاوت ، اصالت فقط شعار نیست ! ما سعی کردیم برای جلب رضایت و اعتماد مشتریانمان این سه اصل را در خانواده جی تی اس معنا کنیم .
با پیشرفت تکنولوژی هم قدم شدیم و با مدرنیته کردن سیستم شرکت سعی بر آن داشتیم به منظور صرفه جویی در وقت و زمان مشتریان سامانه ای را راه اندازی کنیم که در سریعترین زمان اقدام به ثبت سفارشات خود کنند و علاوه بر محصولات با کیفیت داخلی، محصولات مرغوب بین المللی را نیز خریداری نمایند. ما با حفظ این ویژگی ها سعی در ارائه خدمات بهتری در این راستا داریم .
ما خود را در کلیه ی خدمات متفاوت می انگاریم و معتقدیم نحوه خدمات دهی و بسته بندی محصولات  نیز باید در راستای تکریم مشتریان باشد و سعی داریم در راستای جلب رضایت و احترام به مشتریان و حفظ منافع آنان از تلاشی دریغ نکنیم .
به منظور جلب اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان نهایی، ما علاوه بر تضمین اصالت محصولاتمان، برای کلیه مشتریانمان سامانه ای تعبیه دیده ایم که با ثبت بارکد محصولات در سایت، اپلیکیشن و ربات تلگرام می توانند از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل کنند.
افتخار داریم بگوییم که ما سه اصل ویژگی، تفاوت، اصالت را برای شما معنا خواهیم کرد و این سه اصل، اصول مشتری مداری و رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود.

 


مدیرعامل